Zpět na výpis

Vila s fantastickým výhledem, Porto de Mós

4 1 ano
ID: PT0156

Stylová vila s úžasným výhledem na moře se nachází v klidné vilové čtvrti jen kousek od pláže…

Čtěte více

32 070 000 Kč

1 200 000 €

1 095 773 £

1 419 969 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato krásná vila s fantastickým výhledem na moře se nachází v Porto de Mós v klidné vilové zástavbě jen pár minut chůze od pláže. Vila byla postavena v roce 2009 ve vysoké kvalitě, má zastavěnou plochu 440 m² a leží na parcele o ploše 975 m². Vila se skládá ze 3 ložnic, každá ložnice má vlastní koupelnu, dále ve vile najdete obývací pokoj s jídelnou, kuchyň, prádelnu, samostatnou garsoniéru. Garáž, velký bazén, prostorná, krytá terasa s grilem a peci na chleba, ústřední podlahové topení, centrální vysavač, přípravu pro instalaci klimatizace, vnější monitorovací systém nebo alarm - to vše patří k vybavení této luxusní nemovitosti.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247