Zpět na výpis

Vila s fantastickým výhledem, Porto de Mós

4 1 ano
ID: PT0156

Stylová vila s úžasným výhledem na moře se nachází v klidné vilové čtvrti jen kousek od pláže…

Čtěte více

31 014 000 Kč

1 200 000 €

1 040 075 £

1 447 156 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato krásná vila s fantastickým výhledem na moře se nachází v Porto de Mós v klidné vilové zástavbě jen pár minut chůze od pláže. Vila byla postavena v roce 2009 ve vysoké kvalitě, má zastavěnou plochu 440 m² a leží na parcele o ploše 975 m². Vila se skládá ze 3 ložnic, každá ložnice má vlastní koupelnu, dále ve vile najdete obývací pokoj s jídelnou, kuchyň, prádelnu, samostatnou garsoniéru. Garáž, velký bazén, prostorná, krytá terasa s grilem a peci na chleba, ústřední podlahové topení, centrální vysavač, přípravu pro instalaci klimatizace, vnější monitorovací systém nebo alarm - to vše patří k vybavení této luxusní nemovitosti.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247