Zpět na výpis

Vila s bazénem u vinic Bolgheri v Toskánsku

3 1 ano
ID: IT0807

Jednopodlažní vila s bazénem a výhledem na moře leží na krásném místě v Toskánsku nedaleko půvabného městečka Monteverdi Marittimo a jen 40 minut jízdy od moře...

Čtěte více

10 712 100 Kč

420 000 €

357 272 £

498 655 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Jen 18km od moře v krásné vyvýšené lokalitě nedaleko půvabného městečka Monteverdi Marittimo nabízíme tuto nedávno postavenou vilu s bazénem. Vila je zasazena v zahradě o celkové výměře asi 5500m2 a nabízí asi 130m2 obyvatelného prostoru.

Nemovitost se rozkládá na jednom patře a skládá se z velkoryse řešeného obývacího pokoje v tradičním stylu, kuchyně s jídelnou, 3 ložnic, 2 koupelen a garáže. Domu dominuje velký bazén obklopený relaxační zónou s lehátky, která nabízí výhled do krajiny a na moře. Vila nabízí naprosté soukromí a klid.

Monteverdi Marittimo je typické toskánské městečko umístěné na kopci a je ideálně situováno jen asi 40 minut jízdy k moři, ale také blízko dalších výletních míst jako je Suvereto, světoznámé vinice Bolgheri, San Gimignano a Siena. Letiště v Pise je vzdáleno asi 80 minut jízdy.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247