Zpět na výpis

Vila s bazénem na Algarve, Carvoeiro

4 1
ID: PT0080

Čtěte více

16 560 000 Kč

640 000 €

572 495 £

746 787 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nemovitost zlevněna z 675 000 EUR. Plně zrenovovaná rustikální jednopatrová vila o ploše 432m2 na pozemku 13870m2. Vila je jen několik minut chůze od městečka Carvoeiro a jeho pláží a kousek cesty autem od vynikajících golfových hřišť. Vila se skládá ze 4 ložnic a 5 koupelen, obývacího pokoje s krbem jídelny s kuchyňským koutem. Dále je ve vile malá pracovna, garáž. vila má okolo několik velkých teras a na střeše je další terasa s výhledem na pohoří Monchique. Exteriér domu nabízí na jih orientovaný bazén, prostor pro barbacue, zahradu a saunu. Vila je nabízena se vším nábykem, podlažním topením v přízemí, radiatory v prvním patře, dvojitými okny, dlouhou přístupovou cestou a elektrickými vraty.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247