Zpět na výpis

Vila s bazénem k rekonstrukci, Massarosa

6 1 ano 14 000m
ID: IT0760

Originální toskánská nemovitost určená k rekonstrukci se pyšní skvělou polohu s kouzelným výhledem do okolní krajiny a na moře...

Čtěte více

11 630 250 Kč

450 000 €

390 028 £

542 683 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Rustikální vila se nachází v Corsanico, v půvabné vesničce u obce Massarosa, na klidném místě s výhledem na moře. V Massarose je dostupná občanská vybavenost a služby jako lékarna, pošta, restaurace nebo různé obchody. Pobřeží je vzdálené jen 10 km.

Vila o velikosti 350 m² je určena k rekonstrukci a leží na pozemku o velikosti cca 11 000 m², který se skládá ze zahrady se starými římskými zdmi okolo sluneční terasy a bazénu (který připomíná římské lázně). Vila má 3 podlaží je určena ke kompletní rekonstrukci. Jednotlivá podlaží jsou propojena unikátním točitým schodištěm od místního významného umělce. Dispozičně je vila rozdělena v přízemí na kuchyň, jídelnu s obývacím pokojem a s krbem, další místnost a koupelnu. V mezipatře je prostorná ložnice s koupelnou, v prvním patře jsou pak 3 pokoje a 1 velká ložnice, stejně jako v druhém patře (celkem je zde tedy 6 ložnic a 3 koupelny). Z druhého patra lze vystoupat do „věžičky“, kde je terasa s výhledem do údolí a na moře. Je zde také zasklený prostor, kde tvořil jeden malíř, který v domě žil.

Půvabu nemovitosti dodávají typické toskánské architektonické prvky jako jsou dřevěné trámy nebo terakotová podlaha. Dům je možné ještě rozšířit.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247