Zpět na výpis

Vila s bazénem k rekonstrukci, Massarosa

6 1 ano 14 000m
ID: IT0760

Originální toskánská nemovitost určená k rekonstrukci se pyšní skvělou polohu s kouzelným výhledem do okolní krajiny a na moře...

Čtěte více

12 145 500 Kč

450 000 €

412 243 £

530 441 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Rustikální vila se nachází v Corsanico, v půvabné vesničce u obce Massarosa, na klidném místě s výhledem na moře. V Massarose je dostupná občanská vybavenost a služby jako lékarna, pošta, restaurace nebo různé obchody. Pobřeží je vzdálené jen 10 km.

Vila o velikosti 350 m² je určena k rekonstrukci a leží na pozemku o velikosti cca 11 000 m², který se skládá ze zahrady se starými římskými zdmi okolo sluneční terasy a bazénu (který připomíná římské lázně). Vila má 3 podlaží je určena ke kompletní rekonstrukci. Jednotlivá podlaží jsou propojena unikátním točitým schodištěm od místního významného umělce. Dispozičně je vila rozdělena v přízemí na kuchyň, jídelnu s obývacím pokojem a s krbem, další místnost a koupelnu. V mezipatře je prostorná ložnice s koupelnou, v prvním patře jsou pak 3 pokoje a 1 velká ložnice, stejně jako v druhém patře (celkem je zde tedy 6 ložnic a 3 koupelny). Z druhého patra lze vystoupat do „věžičky“, kde je terasa s výhledem do údolí a na moře. Je zde také zasklený prostor, kde tvořil jeden malíř, který v domě žil.

Půvabu nemovitosti dodávají typické toskánské architektonické prvky jako jsou dřevěné trámy nebo terakotová podlaha. Dům je možné ještě rozšířit.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247