Zpět na výpis

Vila s bazénem a zahradou, Castiglioncello

3 1 ano 500m
ID: IT0161

Novostavba vily s bazénem, terasou a zahradou pouze 500 m od moře

Čtěte více

29 700 000 Kč
1 100 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Novostavba vily (180 m²) s vlastním bazénem a zahradou. Vila má okouzlující výhled na moře a zahrnuje kuchyň, obývací pokoj s velkou terasou. Tři ložnice a tři koupelny. Všechny ložnice mají přístup do zahrady nebo k bazénu. V zahradě je kryté sloupoví. K nemovitosti patří garáž a technická místnost. Vzdálenosti: pláž 500m, dálnice 12km, letiště Pisa 40km, Florence 80km, Siena 100km Přímé lety z Prahy do blízké Pisy několikrát týdně. 10 hodin z ČR autem.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247