Zpět na výpis

Vila s bazénem a výhledem na rajskou pláž, Luz

4 1
ID: PT0183

Krásná vila s bazénem a výhledem na oceán v klidné a příjemné oblasti nedaleko malebné vesnice Luz...

Čtěte více

17 209 125 Kč

675 000 €

582 078 £

819 638 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato krásná vila je situovaná v klidné a příjemné oblasti nedaleko vesnice Luz. Její předností je nádherný výhled na oceán a nedalekou pláž. Vila je dokonale udržována a je tak ideální pro celoroční bydlení, nebo jako investice se ziskem z pronájmu. Rozkládá se na pozemku 256 m2 a její užitná plocha činí 238 m2. Hned u vchodu najdete prostorný obývací pokoj, který je zaplaven přirozeným světlem díky velkým francouzským oknům, která se otevírají na venkovní terasu orientovanou na jih a nabízejí okouzlující výhled na oceán. V levé části se otevírá velká samostatná kuchyň, která je plně vybavena spotřebiči ve vysoké kvalitě. V tomto patře najdete i samostatné WC. Spodní patro nabízí 2 krásné ložnice s velkým úložným prostorem a velkými francouzskými okny vedoucími na soukromou terasu a koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Další dvě hlavní ložnice, každá s vlastní koupelnou, jsou vybaveny velkými skříněmi a velkými francouzskými okny vedoucími na hlavní terasu, s výhledem na nádherný oceán. Venkovní prostor zahrnuje bazén o rozměrech 8 x 4 m. Vila je vybavena klimatizací, dvojitým zasklením a kamny na dřevo.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247