Zpět na výpis

Vila s bazénem a výhledem na rajskou pláž, Luz

4 1
ID: PT0183

Krásná vila s bazénem a výhledem na oceán v klidné a příjemné oblasti nedaleko malebné vesnice Luz...

Čtěte více

18 039 375 Kč

675 000 €

616 373 £

798 733 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato krásná vila je situovaná v klidné a příjemné oblasti nedaleko vesnice Luz. Její předností je nádherný výhled na oceán a nedalekou pláž. Vila je dokonale udržována a je tak ideální pro celoroční bydlení, nebo jako investice se ziskem z pronájmu. Rozkládá se na pozemku 256 m2 a její užitná plocha činí 238 m2. Hned u vchodu najdete prostorný obývací pokoj, který je zaplaven přirozeným světlem díky velkým francouzským oknům, která se otevírají na venkovní terasu orientovanou na jih a nabízejí okouzlující výhled na oceán. V levé části se otevírá velká samostatná kuchyň, která je plně vybavena spotřebiči ve vysoké kvalitě. V tomto patře najdete i samostatné WC. Spodní patro nabízí 2 krásné ložnice s velkým úložným prostorem a velkými francouzskými okny vedoucími na soukromou terasu a koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Další dvě hlavní ložnice, každá s vlastní koupelnou, jsou vybaveny velkými skříněmi a velkými francouzskými okny vedoucími na hlavní terasu, s výhledem na nádherný oceán. Venkovní prostor zahrnuje bazén o rozměrech 8 x 4 m. Vila je vybavena klimatizací, dvojitým zasklením a kamny na dřevo.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247