Zpět na výpis

Vila s bazénem u Cala Ginepro

3
ID: IT0814

Úchvatná vila se 3 ložnicemi blízko Cala Ginepro na Sardinii na prodej jen pár kroků od půvabné pláže...

Čtěte více

15 192 000 Kč

600 000 €

513 070 £

709 509 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Jen pár kroků od oblíbené pláže Cala Ginepro ve východní Sardínii se nachází tato velkoryse řešená vila. Nemovitost je obklopena velmi sugestivní krajinou s typickými sardinskými kameny, které najdete i v zahradě domu. Vila je rozmístěna na dvou podlažích a skládá se z velkého obývacího pokoje s kuchyní a jídelnou, 3 ložnic a 3 koupelen. Vila je obklopena krásnou zahradou o rozloze asi 600m2 s bazénem, venkovní sprchou a barbecue zónou.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247