Zpět na výpis

Vila s bazénem a výhledem na moře, Javea

3 1 ano
ID: SP0505

Domus Global nabízí dvoupatrovou vilu na prodej v Jávee. Vila má velký bazén, zahradu a výhled na moře. Skvělá lokality, ideální podmínky po celý rok...

Čtěte více

9 963 000 Kč
369 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato dobře udržovaná vila se nachází ve městě Jávea v provincii Alicante na Costa Blanca. Město je oblíbené mezi turisty zvláště pro píšečné, pozvolna se svažující pláže, které ocení především rodiny s malými dětmi, navíc je zde příjemné teplé počasí po celý rok. Lokalita nabízí i nespočet sportovního a kulturního vyžití. Vila o ploše 200 m² je dispozičně členěna na obývací pokoj, kuchyň, jídelnu, 3 ložnice a 3 koupelny. V udržované zahradě o ploše 800 m² je vybudovaný velký bazén. Jako stvořená pro odpolední posezení s rodinou či přáteli je krytá terasa, ze které je krásný výhled na moře.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247