Zpět na výpis

Vila s bazénem a výhledem na moře, Javea

3 1 ano
ID: SP0505

Domus Global nabízí dvoupatrovou vilu na prodej v Jávee. Vila má velký bazén, zahradu a výhled na moře. Skvělá lokality, ideální podmínky po celý rok...

Čtěte více

9 391 050 Kč

369 000 €

311 550 £

428 150 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato dobře udržovaná vila se nachází ve městě Jávea v provincii Alicante na Costa Blanca. Město je oblíbené mezi turisty zvláště pro píšečné, pozvolna se svažující pláže, které ocení především rodiny s malými dětmi, navíc je zde příjemné teplé počasí po celý rok. Lokalita nabízí i nespočet sportovního a kulturního vyžití. Vila o ploše 200 m² je dispozičně členěna na obývací pokoj, kuchyň, jídelnu, 3 ložnice a 3 koupelny. V udržované zahradě o ploše 800 m² je vybudovaný velký bazén. Jako stvořená pro odpolední posezení s rodinou či přáteli je krytá terasa, ze které je krásný výhled na moře.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247