Zpět na výpis

Vila s bazénem a výhledem na moře, Albuferia

3 600m
ID: PT0166

Vila s bazénem, garáží a výhledem na moře…

Čtěte více

9 045 750 Kč

350 000 €

303 355 £

422 087 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Velmi pěkná vila s třemi ložnicemi, soukromým bazénem a garáží se nachází na klidném místě, pouhých deset minut chůze od pláže Sao Rafael. Vila se rozkládá na pozemku 248 m2, plocha vily činí 138 m2. Je velmi pěkně omítnuta a plně vybavena k okamžitému použití. Jde o vynikající příležitost pro ty, kteří hledají prázdninový nebo trvalý domov v této lokalitě bez poplatků za pronájem kondominia. Vila je také perfektní příležitostí k investici do nemovitosti za účelem příjmu z pronájmu. V přízemí se nachází vstupní hala, koupelna pro hosty, plně vybavená kuchyň, obývací pokoj s krbem a přímý přístup do soukromého dvora s vlastním bazénem. V prvním patře je koupelna, 2 ložnice s šatními skříněmi a balkonem a třetí ložnice s vlastní koupelnou, šatnou a balkonem. Zde je také střešní terasa s výhledem na moře.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247