Zpět na výpis

Vila s bazénem a úchvatným výhledem u Porto San Paola na Sardinii

3 1 ano 14 400m
ID: IT1154

Nádherná vila s okouzlujícím neopakovatelným výhledem se nachází v maximálním soukromí a klidné lokalitě a přesto blízko krásných pláží a turistických atrakcí.

Čtěte více

19 091 250 Kč

750 000 €

641 701 £

807 378 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

V kopcích nad městečkem Porto San Paolo se nachází vila s nádherným výhledem na moře a park Tavolara.

Vila je součástí malého komplexu deseti zcela nezávislých samostatně stojících vil. Rozkládá se na dvou podlažích. V mezipatře je velká jídelna, kuchyňský kout, dvě ložnice a koupelna se sprchovým koutem. Vnitřní schodiště vede do přízemí, kde se nachází velká relaxační místnost, ložnice a koupelna se sprchovým koutem. Všechny pokoje, kromě koupelen, mají výhled na moře. Nemovitost je vybavena klimatizací. Venku je bazén, velká krytá veranda a gril.

Letiště je vzdáleno cca 7 km, zhruba 9 km daleko je golfové hřiště. Nejbližší restaurace jsou cca 10 min jízdy autem. Na pláž se dostanete zhruba po 20 min jízdy autem. V blízkosti nemovitosti leží čtvrté největší město na Sardínii – Olbia, kde najdete veškeré služby, obchody, restaurace a lékařskou péči.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247