Zpět na výpis

Vila s bazénem a ohromujícím výhledem v Sassari

5 1 ano
ID: IT1128

Krásná vila s autentickou atmosférou kousek od pláže leží ve vyhledávané oblasti severozápadní Sardinie známé svými nádhernými a čistými plážemi.

Čtěte více

21 689 300 Kč

890 000 €

772 659 £

974 362 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Vila o velikosti 220 m2 se může pochlubit bazénem a ohromujícím výhledem na moře a okolní krajinu. Je pouhých 5 minut jízdy autem od pláže.

Vila leží cca 25 km od letiště Alghero a také od známé pláže La Pelosa. Nemovitost se nachází v chráněné oblasti, obklopena krásnou zahradou. V roce 2016 prošla kompletní rekonstrukcí za použití špičkových materiálů (mramor kolem bazénu, trámy z kaštanového dřeva, keramická dlažba v koupelně a další). Vše bylo vyrobeno na míru místním řemeslníkem. Dům si zachovává původní a autentickou atmosféru. Nemovitost je kompletně oplocená s vjezdem s automatickou bránou, uvnitř je parkoviště pro 3 auta.

Dům se skládá ze 3 dvoulůžkových pokojů, ložnice s palandou a vysunovací postelí, dvoulůžkového pokoje s mezaninem (využíván jako kancelář a knihovna) a krbem, dále zde najdeme kuchyni s pecí na dřevo, prádelnu a dvě koupelny s masážní sprchou. Všechna okna mají otevírací rolety a sítě proti hmyzu. Jsou zde solární panely pro ohřev teplé vody a fotovoltaické panely pro výrobu elektřiny, dále alarm, světla kolem celého domu včetně bazénu, automatické zavlažování, trezory ve třech pokojích a wifi připojení v celém objektu.

K moři je možné dojít pěšky po stezkách. Severozápadní Sardinie je vyhledávána pro své krásné a čisté pláže a klidné prostředí.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247