Zpět na výpis

Vila s bazénem a neopakovatelným výhledem, Montescudaio

3
ID: IT0784

Okouzlující vila s bazénem a panoramatickým výhledem do půvabné toskánské krajiny se nachází v docházkové vzdálenosti od půvabného městečka Montescudaio...

Čtěte více

17 098 250 Kč

650 000 €

561 021 £

775 994 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásná vila s neopakovatelným výhledem se nachází v docházkové vzdálenosti od půvabného kamenného městečka Montescudaio a jen 10 km od moře. V okolí je základní vybavenost, další najdete v 10 km vzdálené Cecině (marina, aquapark, nemocnice, velké obchody).

Vila o velikosti 215 m² má dvě podlaží. V přízemí je světlý obývací pokoj s krbem a s kuchyní a s jídelním koutem a zimní zahrada. V první patře jsou 3 ložnice a 2 koupelny.

Vilu obklopuje dobře udržovaný pozemek o ploše 3000 m². Na zahradě je instalován automatický zavlažovací systém. Na zahradě je nádherný bazén. K domu je velmi dobrý přístup po asfaltové silnici. Má vodovod a přívod elektřiny, plyn z depozitu i klimatizaci.Dům je dobrý k nastěhování a lze v něm bydlet po celý rok.

Nemovitost se prodává kompletně zařízená nábytkem, který je ve velmi dobrém stavu. Cena je k jednání, lze docílit výraznější slevy.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247