Zpět na výpis

Vila s bazénem 1km od moře v Apulii

4
ID: IT0801

Vila s bazénem kousek od pláže v Torre Lapillo v Apulii

Čtěte více

7 592 000 Kč

320 000 €

285 607 £

349 959 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Velmi prostorná vila s bazénem je nabízena k prodeji v jedné z nejkrásnějších oblastí Apulie Torre Lapillo, nedaleko úžasných pláží a dun Punta Prosciutto.

Tato prostorná nemovitost o výměře asi 210m2 a zahradou o výměře 700m2 se nachází ve strategické pozici jen asi 1km od moře v oblíbené lokalitě Torre Lapillo blízko idylického přístavu Porto Cesareo v jihozápadní Apulii. V blízkosti najdete obchody, bary a restaurace. Vila se skládá ze 4 apartmánů - 3 jsou v přízemí a mohou být jednoduše spojeny v jeden byt a další v prvním patře. Všechny apartmány jsou moderně vybaveny a mají studenou a teplou klimatizaci a moskitiéry. Každý apartmán se skládá z obývacího pokoje s kuchyní a jídelnou, jedné ložnice, koupelny a verandy. V zahradě je k dispozici krásný bazén, venkovní sprcha a zóna barbecue. Nemovitost se nachází 40min jízdy od letiště v Brindisi a 2h od letiště v Bari. Dům je ideální jako prázdninová chata, ale byl by též vhodný na turistický pronájem jako investice díky aktuální dispozici a rozdělení na několik bytů.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247