Zpět na výpis

Vila s bazénem 1km od moře v Apulii

4
ID: IT0801

Vila s bazénem kousek od pláže v Torre Lapillo v Apulii

Čtěte více

8 750 400 Kč

320 000 €

289 931 £

377 107 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Velmi prostorná vila s bazénem je nabízena k prodeji v jedné z nejkrásnějších oblastí Apulie Torre Lapillo, nedaleko úžasných pláží a dun Punta Prosciutto.

Tato prostorná nemovitost o výměře asi 210m2 a zahradou o výměře 700m2 se nachází ve strategické pozici jen asi 1km od moře v oblíbené lokalitě Torre Lapillo blízko idylického přístavu Porto Cesareo v jihozápadní Apulii. V blízkosti najdete obchody, bary a restaurace. Vila se skládá ze 4 apartmánů - 3 jsou v přízemí a mohou být jednoduše spojeny v jeden byt a další v prvním patře. Všechny apartmány jsou moderně vybaveny a mají studenou a teplou klimatizaci a moskitiéry. Každý apartmán se skládá z obývacího pokoje s kuchyní a jídelnou, jedné ložnice, koupelny a verandy. V zahradě je k dispozici krásný bazén, venkovní sprcha a zóna barbecue. Nemovitost se nachází 40min jízdy od letiště v Brindisi a 2h od letiště v Bari. Dům je ideální jako prázdninová chata, ale byl by též vhodný na turistický pronájem jako investice díky aktuální dispozici a rozdělení na několik bytů.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247