Zpět na výpis

Vila přímo u pláže, Carovigno

7 ano 10m
ID: IT0131

Čtěte více

9 849 600 Kč

380 000 €

336 256 £

442 440 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato hezká vila (130 m²) se skládá ze dvou oddělených apartmánů. Nachází se přímo na pláži. Pláž je písečná, skládá se z malých plážiček obklopených útesy. Vila má 8 místností. Vila je součástí dvouvily a většina místností má výhled do ulice. Terasa na střeše má ale nádherný výhled na pláž a moře. Dále existuje projekt na dostavbu garsoniéry 25m2 s výhledem na moře. Vila má také vlastní vstup přímo na pláž. Vila je necelou hodinu jízdy od letiště v Bari s přímými lety do Prahy.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247