Zpět na výpis

Vila přímo u pláže a golfu v Guadalmina Baja

4 1 ano 50m
ID: SP0442

Vila v unikátní poloze uprostřed golfového hřiště hned u moře v Guadalmina Baja…

Čtěte více

94 360 000 Kč

3 500 000 €

3 215 649 £

4 092 822 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Naprosto unikátní vila se nachází v blízkosti známého luxusního hotelu v docházkové vzdálenosti do San Pedro a Puerto Banus. Umístění nemovitosti je takřka jedinečné - u pláže a golfového hřiště. Nemovitost byla kompletně zrekonstruována v roce 2000 v jednoduchém, avšak nádherném ibizském stylu a je rozdělena na dva samostatné apartmány. Všechny pokoje jsou velmi prostorné a světlé. Na každém patře jsou 2 ložnice s vlastní koupelnou, dále je zde vybavená kuchyň, obývací prostor s krbem a velké otevřené a zastřešené terasy. V horním patře se nachází klenutý strop nad obývacím prostorem, který dodává prostoru na vzdušnosti. Minimalistická zahrada je obehnána zdí a nabízí velký bazén a prostor pro opalování. Na pozemku je parkování pro 2 auta. Tato vila vyniká skvělou pozicí s neuvěřitelným výhledem na moře a golfové hřiště, které vede od domu až k moři.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247