Zpět na výpis

Vila přímo u moře, Ugljan

3 1 ano 20m
ID: CH0020

Moderní vila v kouzelném tichém zálivu Sušica na malebném ostrově Ugljan, ze kterého se snadno dostanete trajektem či lodí do Zadaru…

Čtěte více

21 955 500 Kč

850 000 €

763 643 £

966 521 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775  971 247

Z patrové vily posazené v krásném zálivu je moře vzdálené jen pár kroků. Centrem vily o ploše 250 m2 je obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, který díky francouzským oknům volně přechází ve venkovní terasu a tvoří tak nádherný otevřený prostor. Vzdušné a světlé jsou rovněž prostory v prvním patře, kde všechny tři ložnice mají bakón směrem k moři a i skrze prosklené dveře přes celou délku pokoje se naskýtají dechberoucí panoramatické výhledy na záliv. Všechny ložnice mají vlastní koupelnu. V přízemí je k dispozici ještě šatna, prádelna a toaleta a v prvním patře můžete využít posilovnu či saunu. Jako stvořená k odpočinku je středozemní zahrada či otevřená terasa, na kterou navazuje bazén. Celková plocha pozemku je 677 m2.
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247