Zpět na výpis

Vila přímo na pláži v Dehesa de Campoamor

4 3 ano 50m
ID: SP0376

Řadová vila v luxusním komplexu přímo u moře - jedinečná příležitost - vily v takové lokalitě jsou na trhu výjimečně…

Čtěte více

12 934 080 Kč

499 000 €

441 557 £

580 994 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Řadový dům v Dehesa de Campoamor přímo u pláže a veškerého vyžití. Nádherný výhled na moře i díky lehce vyvýšené poloze. Dům se skládá z obývacího pokoje, kuchyně, 4 ložnic, 3 koupelen. Má 3 terasy. Dům je v dobrém stavu. Prodává se i s nábytkem. V komplexu jsou 3 bazény a podzemní parkování
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247