Zpět na výpis

Vila přímo na pláži v Castiglioncellu

6 ano 20m
ID: IT0159

Krásná vila s výhledem na moře, velkou terasou a přímým přístupem na pláž

Čtěte více

73 743 750 Kč

2 850 000 €

2 549 393 £

3 325 536 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásná vila s výhledem na moře v Castiglioncello s přímým přístupem na pláž. Součástí objektu je 800 m2 zahrady, vila má celkovou rozlohu 450 m² a je na třech úrovních. V suterénu je koupelna a apartmán s jídelnou s kuchyňským koutem, dvě ložnice, obývací pokoj a dvě koupelny. Na stejném patře je místnost sloužící jako komora. V horních patrech je apartmán, který se rozkládá ve dvou patrech a otevírá se do velké vstupní haly, která vede do různých místností, jako je obývací pokoj s krbem, jídelna, koupelna, kuchyně, ložnice a podkroví, kde je malý obývací pokoj. Nahoru po schodech se dostanete do dalších pokojů, zahrnujících tři koupelny, tři ložnice a kuchyň. V horním patře je galerie a velká soukromá terasa 100 m2, kde si můžete vychutnat fantastický výhled na moře. Součástí objektu je garáž a další místnost. Přímé lety z Prahy do blízké Pisy několikrát týdně. 10 hodin z ČR autem.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247