Zpět na výpis

Vila pár kroků od moře na Costa Paradiso

4 ano 100m
ID: IT0999

Vila pár kroků od može na oblíbeném Costa Paradiso na severní Sardinii...

Čtěte více

14 302 800 Kč

580 000 €

517 692 £

559 468 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Zajímavá vila jen pár kroků od moře na úžasném místě v oblasti Costa Paradiso na severní Sardinii.

LOKALITA: Vila je přístupná přes soukromou silnici, takže zde najdete naprostý klid a soukromí. Costa Paradiso se nachází na severním pobřeží Sardinie a díky krásným písečným plážím, úchvatné scenérii a četným památkám je ideální destinací pro aktivní dovolenou i odpočinek. Oblast se táhne od známého rybářského přístavu Santa Teresa di Gallura až po půvabné přímořské městečko Castelsardo a lemují ji dlouhé pláže přerušované zákoutími s masivními žulovými skálami tvarovanými pískem. Pobřeží je velkým lákadlem nejen pro potápěče, ale také pro milovníky windsurfingu a plachtění. Letiště v Algheru je vzdáleno asi 1h40 a letiště v Olbii asi 1h30 jízdy.

POPIS NEMOVITOSTI: Vila je zasazena na pozemku o rozloze asi 1000m2 a je orientována na západ, takže nabízí jedinečné pohledy na západ slunce. Dům o vnitřní výměře asi 150m2 se rozkládá na několika podlažích a disponuje velkými relaxačními prostory uvnitř i venku včetně malého dvorku za domem, obzvláště užitečném v horkých letních měsících. Celkově má dům 4 ložnice a 2 koupelny. K nemovitosti také patří garáž. Na zahradě je také možné vybudovat bazén. Vila je v dobrém stavu, ale prospěla by jí menší kosmetická renovace.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247