Zpět na výpis

Vila obklopená zelení pár set metrů od moře, Quercianella

6 1 ano
ID: IT0490

Prostorná vila v půvabné Quercianelle se nachází jen několik set metrů od moře, na které má výhled z vyššího patra. Je obklopena krásnou zahradou s bazénem...

Čtěte více

17 833 050 Kč

690 000 €

598 043 £

832 115 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásná vila obklopená zahradou o ploše 1000 m² s parkovou úpravou a s bazénem se nachází v Quercianelle jen několik set metrů od moře. Vila o velikosti 290 m² je rozdělena na 2 samostatné jednotky. V suterénu je samostatný byt s obývacím pokojem a s kuchyňským koutem, ložnicí a koupelnou. Po vnějším schodišti se vstupuje do hlavní bytové jednotky, respektive do hlavní části vily sestávající z lodžie, salonu, velkého obývacího pokoje s krbem, kuchyně, koupelny, šatny, ložnice a druhé koupelny na mezipatře. Ve vyšším patře se dále nacházejí 4 ložnice, 2 koupelny a velká terasa s výhledem na moře. V přízemí je také TV místnost, ze které je přímý přístup do zahrady. U domu je bazén s převlíkárnou a koupelnou a také terasa.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247