Zpět na výpis

Vila obklopená zelení pár set metrů od moře, Quercianella

6 1 ano
ID: IT0490

Prostorná vila v půvabné Quercianelle se nachází jen několik set metrů od moře, na které má výhled z vyššího patra. Je obklopena krásnou zahradou s bazénem...

Čtěte více

18 440 250 Kč

690 000 €

630 070 £

816 482 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásná vila obklopená zahradou o ploše 1000 m² s parkovou úpravou a s bazénem se nachází v Quercianelle jen několik set metrů od moře. Vila o velikosti 290 m² je rozdělena na 2 samostatné jednotky. V suterénu je samostatný byt s obývacím pokojem a s kuchyňským koutem, ložnicí a koupelnou. Po vnějším schodišti se vstupuje do hlavní bytové jednotky, respektive do hlavní části vily sestávající z lodžie, salonu, velkého obývacího pokoje s krbem, kuchyně, koupelny, šatny, ložnice a druhé koupelny na mezipatře. Ve vyšším patře se dále nacházejí 4 ložnice, 2 koupelny a velká terasa s výhledem na moře. V přízemí je také TV místnost, ze které je přímý přístup do zahrady. U domu je bazén s převlíkárnou a koupelnou a také terasa.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247