Zpět na výpis

Vila na pláži v Granelli

2 ano 5m
ID: IT0392

Jedinečná vila se může pochlubit vlastním přístupem na 7 km dlouho písečnou pláž, kde je moře charakteristické teplou vodou a velmi nízkým přílivem...

Čtěte více

5 670 000 Kč
210 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Domus Global nabízí k prodeji tuto výjimečnou vilu přímo na krásné a klidné písečné pláži v Granelli, necelou hodinu jízdy od Syrakúz. Jednopatrová vila o velikosti 75 m² je vnitřně rozdělena na obývací pokoj, kuchyň, 2 ložnice a koupelnu. Přes vnější schodiště je možné se dostat na terasu s výhledem na moře. Na velkém pozemku o velikosti 2800 m² se nachází mimo jiné parkovací stání, garáž o velikosti 65 m², venkovní sprcha, několik skladovacích prostor a velká terasa. Na pláž se dostanete přímo ze zahrady - stačí projít brankou a ocitnete se na 7 km dlouhé písečné pláži, jejíž břehy omývá Středozemní moře, zde typicky s velmi nízkým přílivem a teplou vodou. Obec Granelli spadá správně pod město Pachino s téměř 22 tisíci obyvateli, je zde tedy dostupná veškerá občanská vybavenost.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247