Zpět na výpis

Vila na pláži s bazénem a krásnou zahradou

3 1
ID: PT0168

Překrásná vila na pláži obklopená přírodním parkem, zahradou s bazénem a chatou nedaleko historického městečka Sagres...

Čtěte více

36 990 000 Kč

1 500 000 €

1 272 227 £

1 586 192 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato nádherná vila má nejen překrásné výhledy na moře, ale také pláž přímo u svého prahu. Nachází se na pozemku 1 369 m2 a její součástí je i udržovaná 1 lůžková chata postavená na sklonku 90. let, která se nachází ve vynikajícím stavu. Na krásné zahradě o velikosti 1 369 m2, která je součástí pozemku a poskytuje dostatek soukromí, najdete bazén o rozměrech 8 X 4 m obklopený terasou a trávníkem. Vila má užitnou plochu 240 m2 a najdete zde vstupní salonek, jídelnu se střešním oknem a hlavní ložnici, která se otevírá do zahrady a je opatřena krásným výhledem na pláž. Dále jsou zde další 2 ložnice + 1 v chatě a celkem 6 koupelen. Láska na první pohled je v tomto případě zaručena. Vila je plně zařízená a doplněna o alarm, klimatizaci, krb, a to jak ve vile, tak v chatě, bezpečnostní mříže na oknech, zavlažovací systém a zahradní sklad. Vila se nachází poblíž městečka Sagres, v luxusní zátoce Martinhal, která je obklopená přírodním parkem a stejnojmennou pláží. V této oblasti panují mírné zimy, a tak si klid a okouzlující krásu tohoto místa můžete vychutnat po celý rok. V okolí se také nachází spousta divokých pláží, které omývají vlny oceánu. Historické městečko Sagres je odsud vzdáleno jen pár minut jízdy, stejně jako Lagos, do kterého dojedete do půl hodiny.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247