Zpět na výpis

Vila na pláži s bazénem a krásnou zahradou

3 1
ID: PT0168

Překrásná vila na pláži obklopená přírodním parkem, zahradou s bazénem a chatou nedaleko historického městečka Sagres...

Čtěte více

40 110 000 Kč

1 500 000 €

1 373 395 £

1 769 377 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato nádherná vila má nejen překrásné výhledy na moře, ale také pláž přímo u svého prahu. Nachází se na pozemku 1 369 m2 a její součástí je i udržovaná 1 lůžková chata postavená na sklonku 90. let, která se nachází ve vynikajícím stavu. Na krásné zahradě o velikosti 1 369 m2, která je součástí pozemku a poskytuje dostatek soukromí, najdete bazén o rozměrech 8 X 4 m obklopený terasou a trávníkem. Vila má užitnou plochu 240 m2 a najdete zde vstupní salonek, jídelnu se střešním oknem a hlavní ložnici, která se otevírá do zahrady a je opatřena krásným výhledem na pláž. Dále jsou zde další 2 ložnice + 1 v chatě a celkem 6 koupelen. Láska na první pohled je v tomto případě zaručena. Vila je plně zařízená a doplněna o alarm, klimatizaci, krb, a to jak ve vile, tak v chatě, bezpečnostní mříže na oknech, zavlažovací systém a zahradní sklad. Vila se nachází poblíž městečka Sagres, v luxusní zátoce Martinhal, která je obklopená přírodním parkem a stejnojmennou pláží. V této oblasti panují mírné zimy, a tak si klid a okouzlující krásu tohoto místa můžete vychutnat po celý rok. V okolí se také nachází spousta divokých pláží, které omývají vlny oceánu. Historické městečko Sagres je odsud vzdáleno jen pár minut jízdy, stejně jako Lagos, do kterého dojedete do půl hodiny.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247