Zpět na výpis

Vila na Mallorce v Costa d'en Blanes

3 1 ano
ID: SP0537

Překrásná vila s výhledem na moře, bazénem a vířivkou na Mallorce na prodej…

Čtěte více

49 219 500 Kč

1 900 000 €

1 639 830 £

2 307 092 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 602 387 528

Skvělá příležitost ke koupi skutečně překrásné vily nacházející se v exkluzivní rezidenční oblasti Costa d 'en Blanes na jihozápadě ostrova, odkud jsou překrásné výhledy na Středozemní moře. Tato vynikající nemovitost se nachází na velice lukrativním místě, kousek od jednoho z nejmodernějších jachtařských přístavů Puerto Portals a jen pár minut pěší chůze od pláží. Vila se rozkládá na pozemku o velikosti 820 m2. Má 2 podlaží o rozloze 300 m2 rozdělená do 3 ložnic a 3 koupelen, moderní, plně vybavené kuchyně a prostorného obývacího pokoje s jídelním koutem a krbem. Ten je propojen s krásnou krytou terasou, ze které jsou čarovné výhledy na moře. Součástí vily je i půdní vestavba sloužící jako pokoj pro hosty a samostatná kancelář. Vybavení vily obsahuje i podlahové vytápění, mramorové podlahy s kameny, vestavěné skříně, krby, poplašný systém, sklad a prostornou dvoupodlažní garáž. Na pozemku se nachází krásný bazén o velikosti 30 m2 zabudovaný v prostorné terase, na střešní terase najdete vířivku. Hlavní město Mallorky, Palma, je vzdáleno pouhých 10 minut jízdy autem.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 602 387 528