Zpět na výpis

Vila kousek od moře s krásnou zahradou, Fontane Bianche

4 ano 450m
ID: IT0489

Vila v rezidenční čtvrti s výhledem na moře, obklopená velkou zahradou se vzrostlou středozemní vegetací, jen 450 metrů od hlavní pláže v oblasti Fontane Bianche…

Čtěte více

6 480 000 Kč

250 000 €

221 221 £

291 079 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Vila se nalézá v centrální poloze ve vyhlášené, ale přitom klidné čtvrti v docházkové vzdálenosti od moře. Vila se rozkládá na celkové ploše 148 m2. Jedním z plusů vily je krásná veranda o 48 m2 v prvním patře a prostorné patio o 78 m2, obojí jako stvořené k venkovnímu stolování. V prvním patře je situován byt o 82 m2, který se skládá z obývacího pokoje s krbem, kuchyně s jídelnou a pecí, dvou ložnic, koupelny se sprchovým koutem a komory. V přízemí, které se rozkládá na 66 m2, se nalézají 4 místnosti, koupelna a garáž. Pozemek má celkovou plochu 1048 m2 a tvoří jej dlážděná plocha a hezky pěstěná zahrada. Vila se nachází ve skvělém stavu.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247