Zpět na výpis

Vila k rekonstrukci u jezera Como

8
ID: IT0005

Čtěte více

23 269 500 Kč

900 000 €

802 120 £

1 044 975 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Dobová vila k rekonstrukci nabízející výjimečný investiční potenciál. Tato překrásná z počátku 20. století dobová vila vyzařuje eleganci dob dávno minulých a po případné rekonstrukci by se mohla stát výstavní rodinnou rezidencí. Vila má dva vstupy. Prosluněná příjezdová cesta vede k honosnému hlavnímu vchodu a prosluněná pěšina k vedlejšímu lemována elegantními keři. Vila se nachází v centru historického města Gravedona u Lago Como a leží na pozemku o výměře 2000 m2, který nabízí dostatek soukromí i v této centrální lokalitě. Vila, která se pyšní originální štukovou fasádou a reprezentativním velkým kamenným schodištěm. Vnitřní výměra je 300 m2 a skládá se ze dvou velkých sálů v přízemí a 4 velkých pokojů v prvním patře a 4 ložnic vybavených koupelnami ve druhém patře, z nichž 2 mají balcony. Dále je ve vile i půda a prostorný sklep. Vila se nachází v obci Gravedona. Je 50km od letiště v Luganu a necelých 100 km od dvou milánských letišť s přímým spojením do Prahy. Nejbližší alpské lyžařské středisko je vzdáleno 50 km. Doba cesty autem z Prahy je zhruba 9 hodin.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247