Zpět na výpis

Vila hned u moře ve Fontane Bianche

4 ano 50m
ID: IT0286

Vila na Sicílii umístěná pouhých 50 metrů od moře...

Čtěte více

9 450 000 Kč
350 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Vila umístěná jen 50 metrů od útesu ve Fontane Bianche. Vila se nachází v rezidenční a klidné lokalitě a má dvě patra. V prvním patře jsou tři ložnice, kuchyně, koupelna a velký obývací pokoj s krbem a s výhledem na verandu. V přízemí se nachází velký otevřený prostor s kuchyní a obývací pokoj, ložnice a koupelna. Dobře udržovaný interiér i exteriér. Z terasy je nádherný výhled na moře. Letiště v Catanii je vzdálené 73 km.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247