Zpět na výpis

Vila hned u moře s bazénem na Sicílii

3 1 40m
ID: IT0706

Moderní zrekonstruovaná vila s bazénem a velkým pozemkem v malé rezidenci hned u moře v Augustě...

Čtěte více

20 274 500 Kč

820 000 €

706 823 £

866 728 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato moderní vila byla pečlivě zrekonstruovaná a nachází se v letovisku Augusta v provincii Syrakusy na Sicílii zhruba 40 metrů od oblázkové pláže. Nemovitost je umístěna v malém soukromé rezidenci u moře a obklopuje ji velký pozemek. Součástí domu je i velká garáž. Dům má dvě patra a jeho užitná plocha činí 240 m2. V přízemí se nachází velká vstupní hala, jídelna, kuchyň, obývací pokoj, koupelna a prádelna. V prvním patře jsou 3 ložnice, z nichž jedna má vlastní koupelnu, velký obývací pokoj a další koupelna. Z venkovní části zdobí vilu prostorné terasy. Pozemek má rozlohu 1 500 m2 a najdete na něm udržovanou zahradu, bazén s prostorem na opalování, venkovní kuchyň a další vnější koupelnu, která je vhodná pro hosty. Občanská vybavenost je v dosahu. Letiště je odsud vzdáleno 44 km, lékárna 1,5 km, muzeum 3,8 km a nemocnice 2,2 km.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247