Zpět na výpis

Vila blízko centra města na jihu Toskánska, Albinia, Monte Argentario

3
ID: IT0366

Velmi prostorná vila v klidné vilové čtvrti blízko poloostrova Monte Argentario se může pochlubit…

Čtěte více

24 030 000 Kč
890 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Vila v perfektním stavu z 80.let se zahradou se nachází blízko centra města Albinia v jižní části Toskánska blízko poloostrova Monte Argentario. Vila se skládá z velkého obývacího pokoje, jídelny, dále zde najdete kuchyni, venkovní verandu, 3 ložnice (z toho jedna s vlastní koupelnou) a druhá koupelnu. V podkroví je další obytný prostor včetně další ložnice, koupelny, obývacího pokoje a terasy s výhledem na lagunu. V suterénu se nachází obytný prostor s barem a s krbem a prostorem pro pohoštění většího počtu osob. V suterénu je také kuchyňský kout a komora. Monte Argentario je nádherný poloostrov v jižním Toskánsku, známý svou enklávou luxusních vil s jedinečnými výhledy na moře. Nabízí naprostý klid a diskrétnost a neopakovatelné výhledy na moře. Letiště v Římě se přímými lety denně z Prahy je necelých 90 minut na jih - i proto je tato lokalita oblíbená i pro víkendové pobyty. Dům 220 m², 77 m² suterén, podkroví 47 m², 23 m² garáž, veranda a terasa 17 m², 500 m² pozemek.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247