Zpět na výpis

Vila blízko centra města na jihu Toskánska, Albinia, Monte Argentario

3
ID: IT0366

Velmi prostorná vila v klidné vilové čtvrti blízko poloostrova Monte Argentario se může pochlubit…

Čtěte více

23 411 450 Kč

890 000 €

791 168 £

1 059 294 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Vila v perfektním stavu z 80.let se zahradou se nachází blízko centra města Albinia v jižní části Toskánska blízko poloostrova Monte Argentario. Vila se skládá z velkého obývacího pokoje, jídelny, dále zde najdete kuchyni, venkovní verandu, 3 ložnice (z toho jedna s vlastní koupelnou) a druhá koupelnu. V podkroví je další obytný prostor včetně další ložnice, koupelny, obývacího pokoje a terasy s výhledem na lagunu. V suterénu se nachází obytný prostor s barem a s krbem a prostorem pro pohoštění většího počtu osob. V suterénu je také kuchyňský kout a komora. Monte Argentario je nádherný poloostrov v jižním Toskánsku, známý svou enklávou luxusních vil s jedinečnými výhledy na moře. Nabízí naprostý klid a diskrétnost a neopakovatelné výhledy na moře. Letiště v Římě se přímými lety denně z Prahy je necelých 90 minut na jih - i proto je tato lokalita oblíbená i pro víkendové pobyty. Dům 220 m², 77 m² suterén, podkroví 47 m², 23 m² garáž, veranda a terasa 17 m², 500 m² pozemek.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247