Zpět na výpis

Venkovský statek s bazénem, Montappone

4 1 ano
ID: IT0428

Malebný statek se nachází uprostřed krásné krajiny v oblasti Marche. Prostorný dům nabízí dostatek prostoru, klid a krásně udržovanou zahradu s bazénem...

Čtěte více

6 653 400 Kč

260 000 €

227 086 £

306 354 US$

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Pěkný statek na prodej se nachází v Montappone v provincii Fermo. Dům o ploše cca 230 m² poskytuje dostatek soukromí, zároveň se ale nachází jen pár minut od veškeré občanské vybavenosti jako je obchod, bar, pekárna atd. Na zahradě o velikosti 1000 m² je bazén, spousta vzrostlých stromů a květinových záhonů. Dispozičně je dům rozdělen na obývací pokoj s krbem a se vstupem na terasu, plně vybavenou kuchyň s jídelnou a koupelnu, 4 ložnice a 3 koupelny. Dostatek úložného prostoru v půdní části. Statek je zasazen do malebných kulis, na terase si vychutnáte nekonečný klid, ale zároveň máte veškeré služby na dosah.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247