Zpět na výpis

Venkovský statek s bazénem, Montappone

4 1 ano
ID: IT0428

Malebný statek se nachází uprostřed krásné krajiny v oblasti Marche. Prostorný dům nabízí dostatek prostoru, klid a krásně udržovanou zahradu s bazénem...

Čtěte více

6 411 600 Kč

260 000 €

220 519 £

274 940 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Pěkný statek na prodej se nachází v Montappone v provincii Fermo. Dům o ploše cca 230 m² poskytuje dostatek soukromí, zároveň se ale nachází jen pár minut od veškeré občanské vybavenosti jako je obchod, bar, pekárna atd. Na zahradě o velikosti 1000 m² je bazén, spousta vzrostlých stromů a květinových záhonů. Dispozičně je dům rozdělen na obývací pokoj s krbem a se vstupem na terasu, plně vybavenou kuchyň s jídelnou a koupelnu, 4 ložnice a 3 koupelny. Dostatek úložného prostoru v půdní části. Statek je zasazen do malebných kulis, na terase si vychutnáte nekonečný klid, ale zároveň máte veškeré služby na dosah.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247