Zpět na výpis

Venkovský dům nedaleko Silves

3 15 000m
ID: PT0148

Klidný, hezký dům v dobrém stavu s verandou…

Čtěte více

5 400 000 Kč
200 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Dům asi 15 km od moře, a nedaleko městečka Silves. Klidná lokalita s výhledem do okolí. Dům o ploše 96m2 má obývací pokoj, kuchyni, 3 ložnice, komoru a koupelnu. Dále má dům verandu. Dům je v dobrém stavu, ale je znát mnohaleté užívání. Na pozemku jsou další 2 budovy - 18m2 přístavek a 68m2 velká dílna. K domu patří pozemek o ploše 2 430 m2 s cisternou. Přívod vody, elektřiny a telefonu. Na pozemku jsou ovocné stromy.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247