Zpět na výpis

Nádherná vila v srdci Chianti v Toskánsku

3 1
ID: IT0770

Luxusní venkovské sídlo v kraji Chianti na prodej

Čtěte více

36 921 000 Kč

1 550 000 €

1 363 002 £

1 688 512 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Vskutku dechberoucí vila v jednom z nejkrásnějších koutů Toskánska je nabízena k prodeji. Kraj Chianti je známý pro výrobu světoznámých vín a najdete zde klasická toskánská panoramata.Tato skvostná nemovitost se nachází jen pár kilometrů od slavného městečka San Gimignano, známého pro své středověké věže a chutnou toskánskou gastronomii. Je krásně zasazena do kopcovité krajiny a příjezd k ní je stylový skrz soukromou cestu lemovanou cypřiši. Siena (25km) a Florencie (35km) jsou jednoduše dosažitelné. Letiště v Pise je vzdáleno 85km.

Tato vila byla s láskou zrekonstruována nynějšími majiteli tak, aby byly zachovány dobové prvky a materiály. Přesto nabízí plný komfort, který vyhoví i požadavkům nejnáročnějších klientů. Ve vile najdete původní podlahy z terracotty, dřevěné trámy, mramorové dřezy z toskánského mramoru z Carrary a velký impozantní krb. V přízemí se nachází kuchyně s jídelnou, která se táhne až ven do prostorné lodžie, takže majitelé si mohou užít i obědy a večeře al fresco. Kuchyní se dostanete do prostorného obývacího pokoje s vysokými stropy. Dále zde najdete studovnu a velkou koupelnu s hydromasážní vanou a vstup do garáže. V prvním patře se nachází 3 vkusně zařízené ložnice a 2 koupelny. Manželská ložnice má vstup na terasu s krásným výhledem do půvabné krajiny oblasti Chianti.

Vila je obklopena upravenou zahradou s olivovníky a dalšími středomořskými stromy a keři. Malebná cestička z chiantského kamene vede k bazénu. Terasa nad bazénem je ideální pro posezení s vínem nebo odpočinek na sítěnce a poskytuje skvostné pohledy na zelené kopce kraje Chianti. Pod touto terasou najdete další koupelnu se saunou. Parkovat je možné buď v garáži nebo jsou k dispozici 3 venkovní parkovací místa.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247