Zpět na výpis

Nádherná vila v srdci Chianti v Toskánsku

3 1
ID: IT0770

Luxusní venkovské sídlo v kraji Chianti na prodej

Čtěte více

41 865 500 Kč

1 550 000 €

1 422 255 £

1 819 606 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Vskutku dechberoucí vila v jednom z nejkrásnějších koutů Toskánska je nabízena k prodeji. Kraj Chianti je známý pro výrobu světoznámých vín a najdete zde klasická toskánská panoramata.Tato skvostná nemovitost se nachází jen pár kilometrů od slavného městečka San Gimignano, známého pro své středověké věže a chutnou toskánskou gastronomii. Je krásně zasazena do kopcovité krajiny a příjezd k ní je stylový skrz soukromou cestu lemovanou cypřiši. Siena (25km) a Florencie (35km) jsou jednoduše dosažitelné. Letiště v Pise je vzdáleno 85km.

Tato vila byla s láskou zrekonstruována nynějšími majiteli tak, aby byly zachovány dobové prvky a materiály. Přesto nabízí plný komfort, který vyhoví i požadavkům nejnáročnějších klientů. Ve vile najdete původní podlahy z terracotty, dřevěné trámy, mramorové dřezy z toskánského mramoru z Carrary a velký impozantní krb. V přízemí se nachází kuchyně s jídelnou, která se táhne až ven do prostorné lodžie, takže majitelé si mohou užít i obědy a večeře al fresco. Kuchyní se dostanete do prostorného obývacího pokoje s vysokými stropy. Dále zde najdete studovnu a velkou koupelnu s hydromasážní vanou a vstup do garáže. V prvním patře se nachází 3 vkusně zařízené ložnice a 2 koupelny. Manželská ložnice má vstup na terasu s krásným výhledem do půvabné krajiny oblasti Chianti.

Vila je obklopena upravenou zahradou s olivovníky a dalšími středomořskými stromy a keři. Malebná cestička z chiantského kamene vede k bazénu. Terasa nad bazénem je ideální pro posezení s vínem nebo odpočinek na sítěnce a poskytuje skvostné pohledy na zelené kopce kraje Chianti. Pod touto terasou najdete další koupelnu se saunou. Parkovat je možné buď v garáži nebo jsou k dispozici 3 venkovní parkovací místa.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247