Zpět na výpis

Velmi prostorná samostatně stojící vila, El Palmeral

5
ID: SP0402

Moderní vila s vysoce kvalitním zpracováním nacházející se v klidné rezidenční čtvrti El Palmeral a v docházkové vzdálenosti od pláže a veškeré občanské vybavenosti…

Čtěte více

15 930 000 Kč
590 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Velmi prostorná samostatně stojící vila rozdělena na 3 patra, s vlastním bazénem, zahradou, zastřešenými terasami a střešní terasou. Moderní vila nacházející se v klidné rezidenční čtvrti El Palmeral a v docházkové vzdálenosti od pláže a veškeré občanské vybavenosti. Do domu se může vejít hlavním schodištěm z přízemí nebo přes hlavní přední dveře vedoucí do velké chodby v přízemí, kde se nachází prostorný obývací pokoj s jídelnou a s krbem, plně vybavená kvalitní kuchyňská linka a spíž, šatna, ložnice s manželskou postelí s koupelnou a šatní skříní. K dispozici jsou kryté terasy vedoucí z obýváku a kuchyně k bazénu a do zahrady. V prvním patře jsou 3 dvoulůžkové ložnice (1 s vlastní koupelnou), 2 koupelny, pracovna/další ložnice, terasa s výhledem na moře a schodiště umožňující přístup na velkou střešní terasu. Vila má ústřední topení, přípravu pro klimatizaci, krásné laminátové podlahy v celém domě. Možnost výhodného a plně zajištěného pronájmu nejen v letních měsících, který nejen financuje veškeré výdaje nemovitosti, ale přinese i zajímavý výnos.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247