Zpět na výpis

Velký, zrekonstruovaný byt s výhledem na jezero, Nesso

2 1 ano
ID: IT0405

Bezvadný apartmán v rezidenci se společným bazénem a zahradou. V rezidenci je domovník. Samozřejmým bonusem je úžasný výhled na jezero Como a jeho okolí...

Čtěte více

5 208 390 Kč

198 000 €

170 896 £

236 380 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento prostorný apartmán po rekonstrukci leží v blízkosti jezera Coma v rezidenci se společným bazénem, zahradou a se službami domovníka. Rezidence se nachází v klidné lokalitě, doslova jen pár kroků od jezera a blízko veškeré občanské vybavenosti. Nesso se nachází na půl cesty mezi turisticky oblíbenými městy Como a Bellagio. Apartmán o ploše 90 m² sestává z velkého obývacího pokoje s krbem, kuchyně, ložnice, druhé ložnice a koupelny. K bytu patří sklep a kryté místo pro auto. Jedinečným bonusem je též krásný výhled na jezero.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247