Zpět na výpis

Velký venkovský dům v Abdalajís

6 1
ID: SP0465

Jediněčná usedlost s úchvatným výhledem, možno přebudovat na hotel…

Čtěte více

11 562 750 Kč

450 000 €

392 397 £

511 513 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775  971 247

Krásná usedlost v horách Andalusie, ideální pro dovolenou nebo jako hotel. Tento nádherný dům se nachází v obci Abdalajis ve výšce 340 metrů nad mořem. Tato oblast je ideální pro venkovské bydlení nebo klidnou dovolenou s pěší turistikou, cykloturistikou, horolezectvím. Nemovitost je vzdálená 45 minut jízdy od mezinárodního letiště v Malaze. V přízemí se nachází vstupní hala, obývací pokoj s krbem a vstupem na terasu, jídelna se vstupem na terasu, plně vybavená kuchyň s přístupem do venkovního prostoru, prádelna, šatna, velká ložnice s vlastním přístupem na terasu, šatna a koupelna. V prvním patře se nachází 5 velkých pokojů, všechny s vlastním sociálním zařízením a koupelnou. K dispozici je také velký suterén obsahuje, kde by mohla vzniknout posilovna, dílna atd. Na zahradě je soukromý bazén, gril a parkoviště.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247