Zpět na výpis

Velký řadový dům s panoramatickým výhledem na moře

4 1 ano 20m
ID: SP0456

Úžasný řadový dům přímo u moře na Costa Blance v Cabo Roig s okouzlujícím výhledem téměř z celého domu…

Čtěte více

14 310 000 Kč
530 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásný řadový dům luxusně vybavený v první linii u moře s krásným výhledem na něj téměř ze všech pokojů. Vila se rozkládá na pozemku o rozloze 115m², zastavěná plocha je je 370m². Skládá se z předsíně, kuchyně, jídelny, obývacího pokoje s krbem a koupelny v přízemí a 4 ložnic a další velké koupelny v prvním patře. Na střeše je terasa s jedinečným výhledem na celé okolní pobřeží. Má terasu, zahrádku, kde je možné postavit bazén a ve sklepě je garáž pro 3 auta. Dům má mramorové podlahy, klimatizaci, topení, grilovací kout a alarm. Dům je v komplexu s bazénem.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247