Zpět na výpis

Velký moderní apartmán ve Valdisotto u Bormia

2
ID: IT0724

Lyžařský apartmán ve Valdisotto kousek od Bormia a Livigna

Čtěte více

6 234 025 Kč

245 000 €

206 254 £

275 842 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Krásný lyžařský apartmán v moderním stylu v rezidenci na klidném místě s panoramatickým výhledem do přírody a do hor je nabízen v oblasti Valdisoto, jen chvilku jízdy od oblíbených lyžařských rezortů Bormio a Livigno. Apartmán má výměru asi 110m2 a skládá se z obývacího pokoje, kuchyně, dvou ložnic, 2 koupelen a sauny. Má také přístup k soukromé zahradě. K nemovitosti dále patří garáž a sklípek. Apartmán je na prodej plně vybaven s nábytkem.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528