Zpět na výpis

Velký byt s výhledem, v klidné oblasti Loulé

3 ano
ID: PT0217

Prostorný byt s panoramatickým výhledem se nachází v klidné oblasti Loulé a rovněž v těsné blízkosti veškerých dostupných služeb a servisů.

Čtěte více

14 099 800 Kč

580 000 €

482 374 £

658 039 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Prostorný byt 3+1, velmi dobře umístěný, v klidné oblasti Loulé. V blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost (obchody, restaurace, supermarkety, ...). Byt se skládá ze vstupní haly, obývacího pokoje s krbem, vybavené kuchyně, 4 ložnic (3 koupelny) a 1 koupelny pro hosty. Byt má fantastickou jižní orientovanou terasu s krásným panoramatickým výhledem. K bytu náleží také soukromé parkoviště pro 1 auto a 1 sklad v suterénu. Apartmán je ideální pro trvalé bydliště nebo pro dovolenou či další příjem.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247