Zpět na výpis

Velký apartmán v historickém centru Cavalese

2
ID: IT0846

Prostorný apartmán v historickém centru lyžařského střediska Cavalese. Vyhledávaná lokalita, skvělá infrastruktura, perfektní sjezdovky a běžkařské tratě...

Čtěte více

8 780 250 Kč

345 000 €

291 287 £

400 303 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Tento prostorný apartmán se nachází v historickém centru města Cavalese v kompletně zrekonstruované budově.

Apartmán o ploše 115 m2 se skládá z velkého obývacího pokoje, malé oddělené kuchyně, koupelny a tří ložnic, z nichž dvě mají vlastní koupelnu.

Povrchové úpravy jsou kvalitní a nesou se v typickém horském stylu (např. podlahy z modřínu, kachlová kamna se starodávnou dlažbou). Byt je velmi útulný a připravený ihned k nastěhování. K bytu patří úložný prostor, kde je možné uschovat lyže nebo kola.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528