Zpět na výpis

Velký apartmán v Canazei v horském stylu

4
ID: IT0634

Prostorný apartmán je umístěn na okraji typického alpského městečka Canazei, na dosah proslulé Sella Rondy v srdci lyžařské oblasti Dolomiti Superski...

Čtěte více

28 176 500 Kč

1 100 000 €

927 225 £

1 280 052 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Jedinečný XXL apartmán na prodej v Canazei v populární lyžařské oblasti Val di Fassa v italských Dolomitech. Nemovitost je perfektně umístěna na okraji typicky alpského městečka Canazei, jen dvě zastávky ski busu (cca 1.5km) od vleků, které Vás vyvezou do středu proslulého okruhu Sella Ronda v srdci lyžařského areálu Dolomiti Superski! Tento apartmán se nalézá v druhém patře budovy postavené v roce 2004, kde je pouze 6 dalších apartmánů. V budově je výtah. Nabízí vyjímečně velký prostor s 164m2 rozdělených do 4 ložnic, 3 koupelen, velké obývací místnosti s kuchyní a spižírny. Byt má jedinečnou expozici na 3 světové strany a na každé buď terasu či balkón s pěknými volnými výhledy na vrcholky Gran Vernel a Catinaccio. Byt je vybaven klasickým horským nábytkem ve výborné kvalitě, který je již zahrnut v ceně. Nemovitost dále disponuje krytým parkovacím místem, druhým venkovním parkovacím místem a lyžárnou. Ideální nemovitost na prázdniny v lětě i v zimě. Možnost pronájmu ve vaší absenci s atraktivním výnosem.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528