Zpět na výpis

Velkolepá vila u moře v Benalmadeně

9 1 ano 10m
ID: SP0441

Vila přímo na pláži s úžasným panoramatickým výhledem na moře v Benalmadeně na Costa del Sol…

Čtěte více

125 550 000 Kč
4 650 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Velkolepá vila umístěná přímo na pláži v Benalmádeně s nádherným panoramatickým výhledem na moře. Veškerá občanská vybavenost se nachází v blízkém okolí. Tato fantastická vila nabízí velkorysý prostor s 9 ložnicemi a 7 koupelnami. Ze vstupní haly se dostanete k hlavním obytným prostorům, vede odtud také schodiště do horního patra. Své hosty můžete přijímat v impozantním přijímacím pokoji s dveřmi, které se otevírají na terasu, odkud je přímý přístup na pláž. Na stejném patře najdeme plně vybavenou prostornou kuchyň a toaletu pro hosty. Velká ložnice se nachází v horním patře a disponuje jacuzzi, sprchovým koutem, šatnou a působivým výhledem na moře. Suterénní prostory jsou obrovské, najdete zde pokoj pro služku, turecké lázně a garáž pro 6 aut. K nemovitosti náleží fantastický samostatný byt po kompletní rekonstrukci v moderním designu s obývací jídelnou, plně vybavenou kuchyní, 4 ložnicemi, 2 koupelnami a terasou. Jedná se o velký rodinný dům s dostatkem místa s panoramatickým výhledem na moře.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247