Zpět na výpis

Velkolepá středomořská vila se soukromou pláží, Zadar

5 ano 5m
ID: CH0092

Tato velkolepá a jedinečná vila s vlastní pláží a jen 5 m od moře se nachází ve výborné lokalitě u města Zadar. Vzdálenost k letišti je necelou hodinu jízdy.

Čtěte více

24 188 450 Kč

995 000 €

827 521 £

1 128 877 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato velkolepá středomořská vila se nachází v těsné blízkosti u moře se soukromou pláží. Vila je na Pagu, na velkém pozemku o rozloze 2420 m2. Samotný dům má obytnou plochu 280 m2 a skládá se ze 4 velkých ložnic s koupelnami, kuchyní a jídelnou a obývacího pokoje s terasou s nerušeným výhledem na moře. V přízemí se nachází samostatná bytová jednotka se samostatným vchodem sestávající z ložnice, koupelny, kuchyně a obývacího pokoje a skladu. Vedle hlavního domu je další menší dům o velikosti 28 m2, který je v současné době využíván jako sklad. Vila je kompletně zařízena kvalitním zakázkovým nábytkem, který je zahrnut v ceně. Těsně pod vilou je soukromá pláž, na kterou se dostanete pouze po schodech vedoucích z domu. Tato nemovitost nabízí soukromí a krásné panoramatické výhledy a je vzdálena asi 10 km od nejbližšího města a asi hodinu jízdy od letiště v Zadaru.

Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247