Zpět na výpis

Velká vila u moře, Belvedere Marittimo

3 ano 200m
ID: IT0103

Krásná velká vila v přímořském letovisku Belvedere Marittimo jen pár kroků od pláže….

Čtěte více

8 035 200 Kč

310 000 €

274 314 £

360 938 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásná vila ve výborném stavu jen 200m od písečné pláže Santa Litterata. Vila se skládá z kuchyně, obývacího pokoje, 3 ložnic, 4 koupelen a dalších menších místností. Součástí jsou i 2 balkóny s výhledem na moře, garáž a zahrada. Vnitřek vily je vydlaždičkovaný a vila je klimatizovaná. Plocha vily je 245 m², zahrada je velká 150 m².
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247