Zpět na výpis

Velká vila u Lago Lugano

2
ID: IT0033

Čtěte více

15 767 750 Kč

590 000 €

538 755 £

698 151 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Obrovská rohová vila přímo na břehu jezera Lugano o ploše 165m2 v soukromé zahradě 350m2 rodinném komplexu Porto Letizia je rozvržena do 3 pater. V přízemí je velký vydlaždičkovaný obývací pokoj s přístupem do zahrady, kuchyně a jedna koupelna. V prvním patře jsou 2 ložnice s přístupem na velký balkón. Ve druhém patře je další ložnice a koupelna a další balkón. Součástí komplexu je velký park s bazénem a terasou přímo u jezera, písečná pláž a tenisový kurt. Samozřejmostí bytu je ústřední topení a další moderní zařízení.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247