Zpět na výpis

Velká rodinná vila v Torderes

4
ID: FR0049

Rodinná vila vystavěná v krásné krajině, obklopená vinicemi a krásným výhledem na okolní kopce

Čtěte více

8 820 923 Kč

344 500 €

311 231 £

386 391 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Velká rodinná vila v krásné krajině, obklopená vinicemi a krásným výhledem na okolní kopce. Na samotě, ale ne zcela izolovaná, jen 10 minut chůze od nejbližší vesnice, 30 minut jízdy do nejbližší pláže a jen 30 minut jízdy od španělských hranic. Obchody v pěší dostupnosti. V domě naleznete 2 velké ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelnou, koupelnu a WC, technickou místnost, garáž/skladovací místnosti (tento prostor by mohl být převeden na další ložnice), dále apartmá čítající další 2 ložnice, kuchyňský kout, sprchu a soukromou terasu 32m².
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247