Zpět na výpis

Úžasný penthouse s krásným výhledem na moře v Toskánsku, Porto Santo Stefano

2 ano
ID: IT0368

Úžasný aprtmán s vlatním vchodem a výhledem na moře na poloostrově Monte Argentario…

Čtěte více

12 823 200 Kč

520 000 €

445 885 £

557 433 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento úžasný penthouse s krásným výhledem na moře se nachází v vyvýšené části části centra města Porto Santo Stefano. Budova pochází z roku 1997, byt je ve druhém patře a má schodiště s vlastním přístupem. Apartmán byl realizován z vysoce kvalitních materiálů se stylovými povrchovými úpravami a skládá se ze vstupní haly, velkého obývacího pokoje s krbem, kuchyně, jídelny s posuvnými dveřmi, které oddělují obytný prostor od prostoru na spaní. Zajímavým designovým prvkem je obložení zdi kamenem v obývacím pokoji. V bytě jsou dvě ložnice, jedna s vlastní koupelnou s vířivkou, a ještě druhá koupelna se sprchovým koutem. Venkovní terasa s opravdu krásným výhledem jen doplňuje jedinečnost tohoto apartmánu. Monte Argentario je nádherný poloostrov v jižním Toskánsku, známý svou enklávou luxusních vil s jedinečnými výhledy na moře. Nabízí naprostý klid a diskrétnost a neopakovatelné výhledy na moře. Letiště v Římě se přímými lety denně z Prahy je necelých 90 minut na jih - i proto je tato lokalita oblíbená i pro víkendové pobyty. Plocha bytu je 92 ² s terasou o ploše 20 m².
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247