Zpět na výpis

Úžasné vilky hned u pláže v Calasetta

2 20m
ID: IT1110

Exkluzivní projekt vilek pár kroků od moře na jižní Sardinii

Čtěte více

6 139 095 Kč

249 000 €

217 282 £

246 115 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Zbrusu nové vily v městečku Calasetta na jihozápadní Sardinii jen 20 metrů od krásné bílé pláže Sotto Torre s předpokládaným dokončením v létě 2023.

POLOHA: Calasetta je šarmantní vesnička nacházející se na ostrově Sant'Antioco na jihozápadní Sardinii. Sant'Antioco je spojen se Sardinií silnicí vedoucí po šíji mezi vodními plochami. Ačkoliv je oblast jednoduše přístupná, díky izolovanější poloze zde panuje naprostý klid a pohoda. Calasetta je také známá pro vinařství, pěstuje se zde odrůda Carignan. Projekt se staví pouze 20 metrů od krásné bílé pláže Sotto Torre, ale v širší oblasti určitě stojí za výlet i další nádherné pláže jako Cala Domestica nebo Spiaggia Piscinas. Letiště v Cagliari je vzdáleno 1.5 hodiny autem.

POPIS PROJEKTU: Tento rezidenční projekt bude sestávat z pouze 10 vilek. Každá vila bude rozložena na dvou podlažích a skládat se z velkého obývacího pokoje s kuchyní a jídelnou, 2 ložnic, 2 koupelen, sřešní terasy, zahrady a krytého parkovacího místa. Vilky budou zařízeny v elegantním minimalistickém stylu s nejmodernější technikou a důrazem na udržitelnost.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528