Zpět na výpis

Úžasné apartmány v novém luxusním rezortu v Seefeldu

3
ID: AT0115

Snové apartmány v ikonickém projektu ve světoznámém Seefeldu…

Čtěte více

10 311 948 Kč - 13 353 656 Kč

402 496 € - 521 220 €

358 826 £ - 464 669 £

455 012 $ - 589 227 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Vzácná příležitost stát se majitelem luxusního investičního apartmánu ve skutečně velkolepém nově vybudovaném rezortu v srdci světoznámého Seefeldu!

POLOHA: Středisko se nachází v srdci provincie Tyrolsko. Seefeld je krásné historické město s jednou z nejstarších pěších zón v Tyrolsku. Jedná se o prvotřídní letovisko, které v posledních desetiletích vyhledává po celý rok mezinárodní klientela, a které se těší živé atmosféře města s alpským kasinem, vynikajícími butiky, trendy bary a restauracemi. Lyžování je zde na světové úrovni a město už třikrát hostilo Olympijské severské hry a bylo vybráno jako místo konání Mistrovství světa v klasickém lyžování pro rok 2019. Nachází se zde kolem 40 km různých sjezdovek, 246 km běžeckých tratí, terény pro snowtubing, sáňkařské a biatlonové trasy. V létě můžete zkoumat krásnou krajinu při pěších túrách, nebo na kole na jedné z nespočetných turistických či cyklistických stezek. A pokud vám bude příiš horko a zatoužíte po ochlazení, můžete se ponořit do chladivých vod jednoho z mnoha jezer, nebo bazénů v této oblasti.

Seefeld se nachází necelých 6 hod. jízdy z Prahy, 6,5 hod. z Brna a 5 hod. z Českých Budějovic.

APARTMÁNY & USPOŘÁDÁNÍ: Projekt bude obsahovat 43 vysoce kvalitních apartmánů, každý s balkonem nebo terasou a podzemním parkováním. Některé apartmány budou opatřeny vlastní saunou, nebo budou mít přístup do zahrady. Společné prostory zahrnují restauraci & lounge, bar a relaxační wellness centrum ideální pro relaxaci po lyžování.

UŽITÍ: Developerský projekt je mistrovským dílem známého developera úspěšných alpských projektů s investičním zaměřením. Všechny apartmány nabízejí kombinaci vlastního užití a plně spravovaného pronájmu. To znamená, že kupující mohou využít apartmán několik týdnů ročně a po zbytek času je pronajímán prostřednictvím správcovské agentury. Očekávaný čistý výnos z pronájmu činí přibližně 4%. Správcovská agentura nabídne majitelům komplexní služby od marketingu nemovitosti až po úklid a péči o hosty.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247