Zpět na výpis

Úžasná vila v neopakovatelné pozici v Cala Esmeralda

5 1 ano 10m
ID: SP0519

Skvělá ve snové pozici přímo na útesu nad mořem, ke kterému je ze zahrady soukromý přístup. Vila ležící ve vyhledávaném Cala d'Or je prostorná a hodí se výborně i jako investice s následným sezonním pronájmem...

Čtěte více

49 105 500 Kč

1 900 000 €

1 643 589 £

2 306 397 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 602 387 528

Prostorná vila o ploše 264 m² se nachází v klidné a vyhledávané lokalitě v Cala d'Or u Cala Esmeralda s naprosto úžasným výhledem na moře, soukromým bazénem, krásnou zahradou (1180 m²) a soukromým přístupem k moři. Nemovitost sestává z hlavního domu a přístavby. Hlavní dům se rozprostírá na jednom podlaží, kde naleznete tři dvoulůžkové ložnice, 3 koupelny, obývací pokoj s krbem, jídelní kout, kuchyň a terasa - ideální pro opalování a venkovní stolování. Přástavba má samostatný vstup (ale bylo by eventuálně možné ji rovnou propojit s hlavním domem) a sestává z moderní kuchyně, obývacího pokoje s jídelnou, ložnice a koupelny v přízemí. V prvním patře je další ložnice s vlastní koupelnou, pracovna a krytá terasa s nádherným výhledem na moře. Vynikající investice, která nabízí jak skvělé celoroční bydlení, tak skvělou rekreaci nebo skvělý potenciál k pronájmu. Jen dvě minuty chůze od vily je pláž Cala Esmeralda, blízko je také pláž Cala Gran a nebo centrum města.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 602 387 528